Smartwatch Samsung Gear S3 – Nowa miara sukcesu

3
1Odkryj innowacyjny smartwatch Samsung Gear S3, dostępny w dwóch wersjach – Gear S3 Frontier i Gear S3 Classic. Obrotowy wyświetlacz z czujnikiem jasności, funkcja samodzielnego GPS, barometru i krokomierza oraz wbudowany głośnik, pozwalają korzystać ze smartwatcha bez ograniczeń. Sprawdź, co jeszcze potrafi multimedialny smartwatch Gear S3!

Dowiedz się więcej:

Ponadczasowy wygląd, rewolucyjne wnętrze

Gear S3 jest łatwy w obsłudze dzięki systemowi Tizen i wyposażeniu w obrotowy bezel. Jednym obrotem lub dotknięciem ekranu możesz odbierać telefon i odpisać na wiadomości, nawet podczas ekstremalnej jazdy samochodem lub porannego joggingu. Wbudowany głośnik ułatwia rozmowy w trudnych warunkach i pozwala cieszyć się ulubioną muzyką.

Obrotowy bezel i wyświetlacz z czujnikiem jasności

Nowy smartwatch Samsung Gear S3 posiada intuicyjny, obrotowy wyświetlacz AMOLED, który ułatwia obsługę w każdej sytuacji. Dodatkowy czujnik światła pozwala zoptymalizować jasność ekranu i zachować pełnię kolorów. Dzięki niemu, smartwatcha możesz używać nawet w trakcie nocnej jazdy samochodem czy górskiej przechadzki w słoneczny dzień.

Dopasuj smartwatch do siebie

Samsung Gear S3 Frontier i Gear S3 Classic mają ponadczasowy design, który możesz dopasować do siebie według uznania. Wybierz kolory i modele opasek, który wymienisz jednym ruchem lub spersonalizuj tarczę wyświetlacza do odpowiedniej sytuacji i miejsca. Dodatkowo, smartwatch Gear S3 znajdziesz w eleganckim i praktycznym pudełku z akcesoriami.

Wytrzymałość i wodoodporność

Samsung Gear S3 jest wytrzymały i odporny na niekorzystne warunki zewnętrzne, w tym wodę, kurz i uszkodzenia mechaniczne. Ochronę zapewnia mu szkło Corning Gorilla Glass SR+ i stal nierdzewna. Dzięki temu, możesz używać smartwatcha bez ograniczeń, nawet podczas spływu kajakowego w górskiej rzece!

Funkcje dla nowoczesnych użytkowników

Wyznacz swoją trasę dzięki samodzielnemu GPS, zsynchronizuj smartwatch z urządzeniem mobilnym lub mierz codzienną aktywność funkcją krokomierza. Smartwatch posiada również funkcję barometru, który pozwoli ci eksplorować świat. Odkryj rewolucyjne rozwiązania z nowym Gear S3!

Dowiedz się więcej:

Recommended for you

3 COMMENTS

Leave a Reply