Samsung Gear S3 Frontier akıllı saat incelemesi

47
21Samsung’un yeni akllı saati Gear S3’ün Frontier modelini inceliyoruz. Klasik modeline göre spor tarzı ile öne çıkan Frontier, klasik ile aynı donanıma sahip. Her ikisinin de kayışı değişebiliyor.

Teknolojiye dair son haberleri kaçırmamak için ABONE olun ►

Web Sitemiz:

TeknoSeyir Ailesi Kanalları:
Oyun Kanalımız: Gamende ►
Otomobil Kanalımız: Otoseyir ►

Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter ►
Facebook ►

TeknoSeyir kanalı, Türkiye’nin yeni nesil teknoloji platformu TeknoSeyir.com’un YouTube hesabıdır. En güncel ürün incelemelerine ve teknolojiyle ilgili son gelişmelere bu kanaldan ulaşabilirsiniz.

Recommended for you

47 COMMENTS

 1. Sizin yakın zamanda yaptığınız Alcatel Idol 4 akıllı telefon incelemesi videonuza yaptığım eleştirileri dikkate aldınız mı bilmiyorum fakat almışsınız gibi bi video çekmişsiniz.Umarım bu videoluk değil tüm videolarda bu tarzı benimsersiniz.Teşekkürler

 2. ah be levent abi şu saat olayını tam şeyapamadın. Gear S serisi dikey curved bir saat ve onda kamera yok özellikler olarak S2 dende daha iyi senin bahsetiğin Gear 1 gear 2 dir

 3. Kat çıkma konusunda asansörü fark ediyor mu? Yoksa asansörle çıkmayı da spor olarak kat çıkma diye mi sayıyor?

 4. Bildirimleri alabilmek büyük bir konfor. Alıştıktan sonra vazgeçemiyorsunuz. Bir ihtiyaca dönüşüyor. Mi band 2 de temel düzeyde bu ihtiyacı ucuz bir şekilde karşılıyor. Motosiklet kullanan biri olarak benim için çok önemli. Öncesinde pebble vardı mefta oldu malesef.

 5. Pil sorunu çözülmedikce ,bu saatler 5 para etmez. Klasik saatimin pili 3 sene oldu daha degistirmedim. Bu adamı yarı yolda bırakır.

 6. Iphone tarafında akıllı saat gelişmeleri ne durumda acaba? Bilgisi olan var mı?
  Elinize sağlık bu arada , gayet güzel bir inceleme olmuş. Pahalıymış gerçekten :)

 7. Koşucular GPS saatleri varken bunu kullanmaz diye varsayıyorsunuz herhalde. Ama iş görecekse neden olmasın? Koşucular neden kullansın/neden kullanmasın şeklinde bir değerlendirme yapsanız sevinirdim. Yani bu aletlerin içine GPS sokabilmek için bu kadar uğraşırlarken bu konuya hiç değinmemek olmadı.

 8. Ürünün classic versiyonunu 2 Hafta önce aldım. Bluetooth kulaklığım ile inanılmaz işime yarıyor. cep telefonunu arka cepte taşıyanlardanım. çağrıları alıp & mesaj atabiliyorum. 2 tanede deri kayış ısmarladım 10$ a elbiseme göre saatin arka planını ve kayışını ayarlıyabiliyorum. Yoğun kullanımımda şarj 3.5 gün gidiyor eğer "always on" özelliğini açarsanız 2 gün gidiyor. Aklınıza takılan bir şey olursa seve seve cevaplarım. LP'ye sevgiler saygılar.

 9. nasıl malzemesi kaliteli, tasarımı güzel diye normal mekanik saatlere 2000 tl üzeri fiyatlar ödenebiliyorsa azıcık tasarım ve malzeme kalitesinden feragat ederek içinde teknoloji barındıran bir saatede 1300 tl verilebilir

 10. Levent abi'nin en sevdiğim yanı "yaaa ne uyku takibi yapıcan" 😀 gereğinden fazla gerçekçi olması en sevdiğim yanı karakteri de öyle adamsın Levent abi. Murat abi ve Hamdi abiyi de seviyorum adamlarsınız. ☺

 11. Saatin en sevdiğim özellikği tamamıyla reklamsız haber metinlerini okuyabilmek 🙂 bıktım artık haber sitelerinde reklam kirliliğinden diyorsanız sadece bu iş için bile alınabilir.

 12. Saatçi kordonu değiştirmeye para almaz diyor, ya bırakta o gereksiz oyuncağa bi dünya para veren keko, saatci dayıya da 5 lira versin nedir yani.

Leave a Reply