PlayStation 4 (PS4) + Killzone Shadow Fall | Polski Unboxing

25
0Chciałem kupić zestaw PS4 + Kamerka + 2 Pady + Killzone Shadow Fall. Niestety konsol było tak mało, że udało mi się zdobyć cudem PS4 + Killzone Shadow Fall. 1,5 godziny czekania w Saturnie, aby dowiedzieć się, że konsole skończyły się na 3 osoby przede mną. Media Markt jeden i drugi we Wrocławiu 20 minut od otwarcie sklepu nie miał już konsol. Odwiedziłem chyba wszystkie sklepy w poszukiwaniu wymarzonego zestawu, aż musiałem odebrać ostatecznie preordera w sklepie RTV EURO AGD. Konsola kosztowała mnie 1999 zł i była to ostatni sztuka w sklepie. Kamerkę pewnie dokupię do końca roku, więc pojawią się jakieś materiały związane z nią. Dziś zapraszam was do unboxingu PlayStation 4 (PS4) w wersji z Killzone Shadow Fall. Dla osób które pytają mnie ciągle kiedy Xbox One – grudzień lub styczeń.

Recommended for you

25 COMMENTS

 1. Yoji kupiłem Xbox one ze względu na kinekt i forze h2 mam do teraz xboxa ale do teraz moja kolekcja gier się rozwija

  Moja pierwsza konsola to PSP
  WII
  Xbox 360
  Xbox one
  I oczywiście PC ale on nie jest zaliczany do konsol :D

 2. Wiecie co sie w Berlinie działo tam normalnie ps4 spadały na głowy ludzie rozwalali te kartonowe wejścia jak by co był to Media Markt.,Tylko najlepsi dotrą na szczyt'
  Jak ktoś wie z jakiej to gry to napiszcie pod komentarzem :D

 3. Teraz w media expert,rtveuroagd i komputroniku jest za 999zł, nie polecam kupować w saturnie i media markt bo to niemieckie sklepy, a mediaExpert, rtv euro agd i komputronik są polskie :)

Leave a Reply