Zagrajmy w Watch Dogs 2 [PS4 Pro] odc. 5 – Czciciele mamony

Oto piąty odcinek mojej serii Zagrajmy w Watch Dogs 2 (lub jak kto woli: Let’s Play Watch Dogs 2 PL). Tym razem przechodzimy misję fabularną “Czciciele mamony”. Produkcja została stworzona przez studio Ubisoft Montreal, a ja przechodzę wersję na PlayStation 4 Pro.

Watch Dogs 2 to kontynuacja przygodowej gry akcji z otwartym światem do eksploracji, na pierwszy rzut oka przypominająca niezwykle popularną serię GTA. Wcielamy się w Marcusa Hollowaya, który wraz z grupą hakerską DedSec chce przeciwstawić się firmie Blume coraz bardziej ingerującej w życie prywatne mieszkańców USA. Główny bohater prowadzi swoje śledztwo z dużą pomocą zaawansowanego smartfona z opcją hakowania urządzeń elektronicznych i wyciągania informacji na temat różnych ludzi. To właśnie hakowanie jest głównym czynnikiem wyróżniającym Watch Dogs 2 na tle GTA i innych produkcji tego typu. W serii Zagrajmy w Watch Dogs 2 pokażę Wam przejście całej gry, a oprócz tego przedstawię zadania poboczne i różnego rodzaju aktywności, których możemy się tu dopuszczać. Watch Dogs 2 to gra mająca oficjalną premierę w Polsce 15 listopada 2016 roku na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Z kolei 29 listopada 2016 roku ukaże się wersja pecetowa. Rodzimy oddział firmy Ubisoft wydał tę produkcję w polskiej kinowej wersji językowej.

Spis moich wszystkich serii “Zagrajmy w” wraz z linkami:

Sarge na Facebooku:

Sarge na Twitterze:

22 thoughts on “Zagrajmy w Watch Dogs 2 [PS4 Pro] odc. 5 – Czciciele mamony

  1. Wow już 300 tysięcy subów. Cieszy mnie jak twój świetny content sie rozrasta pamiętam jak miałeś niecałe 30 tysięcy ogólnie to życze dalszych sukcesów i nadal tak samo świetnych filmów

  2. Moim zdaniem pierwsza część była jednak lepsza. Miała swój klimat i głównego bohatera w postaci "mściciela" i naprawdę dobrą fabułę. Tutaj jakoś tak główny bohater został pozbawiony "jaj". Bezpłciowy osobnik któremu nie wiadomo o co chodzi.

  3. Super odcinek Sarge oglądam Cię od 4 lat i jak zawsze masz najlepsze serię w Polsce zawsze masz najwięcej odcinków i najlepiej pokazanych czekam na kolejne odcinki Watch Dogsa :D

Leave a Reply